BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie jį ir šaltą oficialumą

Kalbėdama su juo dažniausiai šypsausi. Tik šįkart nesišypsojau, nors buvau - ir vis dar esu - neįtikėtinai laiminga. Dabar vis pagalvoju, ar tas mano šaltas oficialumas jo netrikdo. Ir, eik tu sau, tikriausiai tai yra vienas dalykų, kišančių man, jam ir, apskritai, mums koją. Kaip galima su žmogumi, kuris tavyje sukelia tokias audras, bendrauti taip oficialiai?!

Štai čia ir atsakysiu į klausimą, nes, po velnių, žinau tą atsakymą, tik anksčiau į tai žiūrėjau tik iš vienos pusės, o dabar, pasidariusi išvadas, galiu teigti, kad su šiuo šaltu oficialumu teks nepastebimai padirbėti. Taigi, prie atsakymo: šaltas oficialumas yra mano pačios labiausiai vertinamų savybių sąraše. Tai, kad moku būti šaltai oficiali, ir moku tai daryti gerai, yra tiesiog puiku ir niekaip kitaip. Atrodau vyresnė keleriais metais, brandesnė, nei galbūt esu, o mano išdėstytos mintys, patvirtinamos pakankamai žemu, tyliu, ramiu balsu, skamba baisiai įtikinamai. Ir nėra ko stebėtis, kad prie jo būdama bandau pabrėžti būtent šią savo savybę. Juk tiek, fakin, metų. Kaip dar bendrauti su juo?

Amsterdamas ar Londonas? O gal Roterdamas? Olandija, bet kokiu atveju, žavingesnė. Tačiau ten anglų kalba nėra pagrindinė. O tai - šiokia tokia problema, kai nori dirbti leidykloje. Bet galbūt rasiu kompromisą? Rasiu kompromisą.

Šitiek prisnigo. Jau beveik aštuonios, o dangus švyti. Švelniomis žydra ir rožine. Taip būna tik tada, kai prisninga. Ir tai - man labiausiai patinkanti žiemos detalė.

Prastovėjusi kamščiuose geras dvi valandas dar kartą įsitikinau, kad gyventi centre - absoliuti palaima. Gali visur, kur būtina, nupėdinti savomis kojomis. Teks pasieškoti naujų žieminių batelių.

Patiko (5)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą